logo_AP_tn.jpg

KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Rafał Nyznar

 

ul. 3-go Maja 26 (I piętro)
41-300 Dąbrowa Górnicza


sekretariat@kancelarianyznar.pl


tel.:  +48 32 262 20 45
fax:  +48 32 262 20 45

 

 

Umów się na spotkanie

O nas

glowka_b.jpgKancelaria Adwokacka Adwokata Rafała Nyznar jest zespołem młodych, ambitnych prawników świadczących wysokiej jakości usługi prawnicze na rzecz podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz innych jednostek organizacyjnych. Swój zawód wykonujemy z zaangażowaniem, w oparciu o bogate doświadczenie i codziennie aktualizowaną wiedzę.

Siedzibą kancelarii jest miasto Dąbrowa Górnicza.

Siłą kancelarii jest pełne zaangażowanie i poświęcenie w celu świadczenia usług najwyższej jakości. W sprawach naszych klientów wykazujemy się biegłą znajomością prawa oraz kreatywnością.

 

Zespół kancelarii tworzą:

 

Rafał_b.jpgRafał Nyznar. Adwokat. Specjalizuje się w prawie karnym oraz karnym gospodarczym. Posiada doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi spółek prawa handlowego oraz procesach odszkodowawczych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Katowicach. Od roku 2012 jest wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach.

W okresie 2007 – 2012 pracował w jednej z kancelarii adwokackich w Katowicach, a od stycznia 2013 roku prowadzi indywidualną praktykę zawodową. W czerwcu 2013 roku przeniósł siedzibę swojej kancelarii do Dąbrowy Górniczej.

Z problematyką praktycznego stosowania prawa związany już od czasu studiów – początkowo jako członek Studenckiej Poradni Prawnej na Uniwersytecie Śląskim, póżniej jako pracownik kancelarii i aplikant a obecnie jako adwokat w swojej kancelarii. Posiadający szerokie spektrum zainteresowań zawodowych oraz doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców. Występuje jako obrońca w sprawach karnych gospodarczych oraz z zakresu prawa karnego skarbowego, reprezentuje klientów w sprawach cywilnych i rodzinnych.

Posługuje się językiem angielskim.