logo_AP_tn.jpg

KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Rafał Nyznar

 

ul. 3-go Maja 26 (I piętro)
41-300 Dąbrowa Górnicza


sekretariat@kancelarianyznar.pl


tel.:  +48 32 262 20 45
fax:  +48 32 262 20 45

 

 

Umów się na spotkanie

SPPW dniu 18 listopada 2013 roku adwokat Rafał Nyznar wziął udział w I edycji Warsztatów Praktycznych "Sala Sądowa" oraganizowanych przez Studencką Poradnię Prawną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, Koło Naukowe Procesowego Prawa Cywilnego oraz Koło Naukowe Prawa Karnego Procesowego "Iustitia". Patronat nad warsztatami objął Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Prezes Sądu Okręgowego w Katowicach.

Z tego miejsca dziękujemy organizatorom za wyróżnienie jakim był wybór adwokata z naszej kancelarii do udziału w warsztatach i wykonywaniu tak odpowiedzialnej roli - sędziego. Dziękujemy  Prezesowi Sądu Okręgowego oraz Rzecznikowi Prasowemu d/s cywilnych Sądu Okręgowego w Katowicach za udzielone wsparcie i pomoc.

Studentom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, niezbędnego w wykonywaniu zawodów prawniczych.

Równolegle do uruchomienia strony internetowej, ruszył blog kancelarii pod adresem blog.kancelarianyznar.pl. Oczywiście link do bloga można znaleźć również w menu głównym na stronie kancelarii.

 

Nareszcie jesteśmy online!


Pomimo, że kancelaria działa już jakiś czas nie mogliśmy doczekać się naszej obecności w sieci. Z uwagi na ilość pracy związaną z organizacją kancelarii w nowej siedzibie oraz ilością prowadzonych spraw, wprowadzenie tekstów na stronę zajęło nam chwilę, albo dwie. Tak czy inaczej, wakacje się kończą, telewizje ruszają z nową ramówką, a my pojawiamy się w przestrzeni www.